KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332153
nr 1233 2153
Simon Sörman (1905-1963). Signerad, daterad -43, "Sommardag vid havet". Olja på pannå, 32 X 40
Kondition: färgbortfall
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:29:27
4/2 15:56:00